IPID

[PL]

Wsparcie projektowe, szkolenia

Dla wszystkich naszych klientów oferujemy wsparcie w zakresie projektowania systemów w oparciu o naszą gamę produktów.

Przy opracowaniu przez naszych klientów złożonych projektów oferujemy pomoc w poprowadzeniu i przygotowaniu wytycznych do zrealizowania projektu w najbardziej korzystny sposób pod względem ekonomicznym i technicznym.

Prowadzimy również cykliczne szkolenia z zakresu branży zabezpieczeń sektora security oraz bezpieczeństwa pożarowego obiektów.

Biurowiec IPID

W związku z realizacją projektu „Rozwój przedsiębiorstwa poprzez stworzenie nowego obiektu przystosowanego do wytwarzania pomp ciepła” przystąpiliśmy do wyłonienia generalnego wykonawcy usług budowlanych.

Czytaj więcej

Securex 2014

Z przyjemnością informujemy, że dzieki uprzejmości naszego partnera firmy DRAFTEL będziemy mieli możliwość zaprezentowania naszych produktów  na międzynarodowych targach zabezpieczeń Securex, które odbędą się 8-11 kwietnia 2014 w Poznaniu. Zapraszamy do odwiedzenia stoiska firmy DRAFTEL (pawilon 8, stoisko 5)

Czytaj więcej

Integracja automatyki pożarowej i budynkowej.

W grudniowym numerze Ochrona Mienia i Informacji ukazał się artykuł naszego partnera handlowego firmy Draftel, na temat integracji automatyki pożarowej i automatyki budynkowej z wykorzystaniem sterownika FSG. Zapraszamy do lektury.
Czytaj więcej