IPID

[PL]

Polityka prywatności

Postanowienia ogólne

Niniejszy dokument określa dokładnie, jakie dane zbieramy na Państwa temat, jak dane są wykorzystywane oraz kto ma do nich dostęp.

Podmiot zbierający dane

Dane osobowe i teleadresowe zbierane są wyłącznie przez firmę IPID Sp. z o.o. ul. Sikorki 19, 31-589 Kraków

Zbierane dane

W takcie świadczenia usług konieczne jest zebranie podstawowych danych. Podczas rejestracji w naszym portalu wymagamy podania adresu e-mail, hasła oraz loginu. Dodatkowo konieczne będzie podanie danych teleadresowych, na które składa się imię, nazwisko, adres oraz telefon kontaktowy. Dane te umożliwiają jednoznaczna identyfikację oraz dostarczenie usług na najwyższym poziomie.

Jednocześnie oświadczmy, że Podanie danych jest dobrowolne. W każdej chwili przysługuje Państwu możliwość edycji oraz usunięcia danych.

Edycja danych

Zgromadzone dane mogą być w każdej chwili edytowane oraz usuwane przez osobę, która je wprowadziła. Mogą dokonać tego Państwo kontaktując się mailowo z naszą firmapod adresem biuro@ipid.pl. Zgodnie z polskim prawem nie możemy usuwać Państwa danych podanych w innych procesach zakupowych i realizacyjnych z dokumentów księgowych (dotyczy to głównie wystawionych faktur). Dokumenty takie muszą być przez nas przechowywane przez minimum 5 lat.

Wykorzystanie zgromadzonych danych

Dane nie będą sprzedawane w żadnej formie firmom trzecim. Dane nie będą również wykorzystywane do promocji czy rozsyłania informacji handlowej.

Biurowiec IPID

W związku z realizacją projektu „Rozwój przedsiębiorstwa poprzez stworzenie nowego obiektu przystosowanego do wytwarzania pomp ciepła” przystąpiliśmy do wyłonienia generalnego wykonawcy usług budowlanych.

Czytaj więcej

Securex 2014

Z przyjemnością informujemy, że dzieki uprzejmości naszego partnera firmy DRAFTEL będziemy mieli możliwość zaprezentowania naszych produktów  na międzynarodowych targach zabezpieczeń Securex, które odbędą się 8-11 kwietnia 2014 w Poznaniu. Zapraszamy do odwiedzenia stoiska firmy DRAFTEL (pawilon 8, stoisko 5)

Czytaj więcej

Integracja automatyki pożarowej i budynkowej.

W grudniowym numerze Ochrona Mienia i Informacji ukazał się artykuł naszego partnera handlowego firmy Draftel, na temat integracji automatyki pożarowej i automatyki budynkowej z wykorzystaniem sterownika FSG. Zapraszamy do lektury.
Czytaj więcej