IPID

[PL]

Aplikacja
IPDESK

 

IPDesk jest zaawansowanym rozwiązaniem rozszerzającym system kontroli dostępu Delta Control o wiele dodatkowych funkcjonalności.  Podstawowy obszar zastosowania naszego rozwiązania to recepcje budynków biurowych, gdzie istnieje konieczność obsługi dużej ilości odwiedzających,  szybkiej ich rejestracji i nadawania uprawnień do stref w systemie kontroli dostępu. Dzięki innowacyjnym technologiom zastosowanym w systemie IPDesk, odbywający się na recepcji proces rejestracji gości został zredukowany do kilku podstawowych czynności, wykonywanych przez bardzo prosty interfejs użytkownika.

 

Aplikacja umożliwia pobieranie danych niezbędnych do procesu rejestracyjnego; danych biometrycznych (linie papilarne), danych personalnych wczytywanych automatycznie z modułu OCR na podstawie dowodu osobistego oraz zdjęcia osoby rejestrowanej. Uzyskane dane służą do uprawnienia osoby do zdefiniowanej strefy kontroli dostępu oraz opcjonalnie do zadruku karty zbliżeniowej. Zadaniem nadrzędnym systemu IPDesk jest zintegrowanie systemu kontroli dostępu Delta Controls z czytnikami biometrycznymi BioEntry. Dane uzyskane na etapie rejestracji są automatycznie przekazywane do sterowników kontroli dostępu (uprawnienia) i niezależnie do czytników biometrycznych (tokeny). Moduł administratora systemu IPDesk posiada dodatkową funkcjonalność pozwalającą na zarządzanie kontrolą dostępu w całym budynku, definiowanie stałych użytkowników systemu i przydzielanie odpowiednich uprawnień, definiowanie schematów przejść i  automatyczne eksport do systemu Delta Controls, możliwość importu i eksportu uprawnień (xls, csv), przegląd zdarzeń systemowych z możliwością eksportu danych do plików (xls, csv) oraz definiowanie wzorca zadruku karty zbliżeniowej.
Z uwagi na złożony proces wdrożenia instalacji automatyki budynkowej BMS. Aplikacja oferowana jest w postaci podstawowego kontenera oraz usługi cutomizacyjnej dostosowanej do potrzeb klienta użytkownika. Umożliwia to dopasowanie wszelkich szczegółów obsługi aplikacji i oprogramowywanych urządzeń pod indywidulane potrzeby.

Biurowiec IPID

W związku z realizacją projektu „Rozwój przedsiębiorstwa poprzez stworzenie nowego obiektu przystosowanego do wytwarzania pomp ciepła” przystąpiliśmy do wyłonienia generalnego wykonawcy usług budowlanych.

Czytaj więcej

Securex 2014

Z przyjemnością informujemy, że dzieki uprzejmości naszego partnera firmy DRAFTEL będziemy mieli możliwość zaprezentowania naszych produktów  na międzynarodowych targach zabezpieczeń Securex, które odbędą się 8-11 kwietnia 2014 w Poznaniu. Zapraszamy do odwiedzenia stoiska firmy DRAFTEL (pawilon 8, stoisko 5)

Czytaj więcej

Integracja automatyki pożarowej i budynkowej.

W grudniowym numerze Ochrona Mienia i Informacji ukazał się artykuł naszego partnera handlowego firmy Draftel, na temat integracji automatyki pożarowej i automatyki budynkowej z wykorzystaniem sterownika FSG. Zapraszamy do lektury.
Czytaj więcej