IPID

[PL]

Wsparcie

Firma IPID Sp. z o.o. oferuje dla swoich klientów i partnerów pełne wsparcie w zakresie produkowanych, dystrybuowanych urządzeń jak i w zakresie branży w jakiej się specjalizuje.

Dla zarejestrowanych użytkowników dostępna jest baza dokumentacji, która oferuje szereg użytecznych materiałów dotyczących produktów, projektów jak również dotyczących ogólnych wytycznych projektowych, instalacyjnych.

Każdy użytkownik po jednorazowym zarejestrowaniu się i przeprowadzeniu procesu weryfikacji z naszej strony uzyskuje bezpłatny dostęp do zasobu materiałów.

Baza materiałów jest stale aktualizowana i będzie rozwijana o kolejne pozycje.

Dla stałych partnerów i klientów świadczymy również usługi wsparcia projektowego o raz pomoc w uruchomieniach, wdrożeniach.

Dla zainteresowanych więcej na ten temat w zakładkach na naszej stronie (<< !kliknij! menu boczne strony).

Biurowiec IPID

W związku z realizacją projektu „Rozwój przedsiębiorstwa poprzez stworzenie nowego obiektu przystosowanego do wytwarzania pomp ciepła” przystąpiliśmy do wyłonienia generalnego wykonawcy usług budowlanych.

Czytaj więcej

Securex 2014

Z przyjemnością informujemy, że dzieki uprzejmości naszego partnera firmy DRAFTEL będziemy mieli możliwość zaprezentowania naszych produktów  na międzynarodowych targach zabezpieczeń Securex, które odbędą się 8-11 kwietnia 2014 w Poznaniu. Zapraszamy do odwiedzenia stoiska firmy DRAFTEL (pawilon 8, stoisko 5)

Czytaj więcej

Integracja automatyki pożarowej i budynkowej.

W grudniowym numerze Ochrona Mienia i Informacji ukazał się artykuł naszego partnera handlowego firmy Draftel, na temat integracji automatyki pożarowej i automatyki budynkowej z wykorzystaniem sterownika FSG. Zapraszamy do lektury.
Czytaj więcej