IPID

[PL]

IPIDInnowacyjna Produkcja i Dystrbucja

 

 Firma IPID jest dostawcą innowacyjnych rozwiązań na rynku automatyki budynkowej, tworzymy i wdrażamy produkty i rozwiązania w oparciu o najwyższe technologie informatyczne. Indywidualne podejście do klienta i jego potrzeb oraz wiedza i doświadczenie naszych specjalistów pozwoliły na wprowadzenie do sprzedaży nowatorskich rozwiązań z zakresu automatyki pożarowej oraz wizualizacji i sterowania. Wierzymy, że przyszłość stanowią wysoko zintegrowane rozwiązania oparte o standardy komunikacyjne automatyki budynkowej, dlatego z pasją projektujemy i wprowadzamy na rynek urządzenia i oprogramowania zgodne ze standardami komunikacyjnymi BACnet. Współpracujemy z największymi na rynku producentami automatyki budynkowej, uzupełniając ich ofertę o urządzenia  i oprogramowanie wspomagające integrację oraz zwiększając funkcjonalność.  

Nasze produkty są odpowiedzią na potrzeby tworzenia rozwiązań zintegrowanych, pozwalających na optymalizację w komunikacji pomiędzy systemami. Integracja systemów automatyki budynkowej z systemami niskoprądowymi a w szczególności systemem sygnalizacji pożaru, pozwalana na osiągnięcie wymiernych korzyści ekonomicznych i funkcjonalnych. Wykonujemy również produkty indywidualne, uwzględniając nietypowe wymagania klienta, analizujemy potrzeby inwestycji, tworzymy prototypu urządzeń oraz produkujemy elementy końcowe i wdrażamy rozwiązania na obiekcie.

 

 

Biurowiec IPID

W związku z realizacją projektu „Rozwój przedsiębiorstwa poprzez stworzenie nowego obiektu przystosowanego do wytwarzania pomp ciepła” przystąpiliśmy do wyłonienia generalnego wykonawcy usług budowlanych.

Czytaj więcej

Securex 2014

Z przyjemnością informujemy, że dzieki uprzejmości naszego partnera firmy DRAFTEL będziemy mieli możliwość zaprezentowania naszych produktów  na międzynarodowych targach zabezpieczeń Securex, które odbędą się 8-11 kwietnia 2014 w Poznaniu. Zapraszamy do odwiedzenia stoiska firmy DRAFTEL (pawilon 8, stoisko 5)

Czytaj więcej

Integracja automatyki pożarowej i budynkowej.

W grudniowym numerze Ochrona Mienia i Informacji ukazał się artykuł naszego partnera handlowego firmy Draftel, na temat integracji automatyki pożarowej i automatyki budynkowej z wykorzystaniem sterownika FSG. Zapraszamy do lektury.
Czytaj więcej